Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Krystian Kosmatka Nieruchomości

Bydgoska 1/3.1 Toruń

Mapa

692 028...

692 028 440

biuro nieczynne: 10:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

kosmatka-nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Sebastian Markowski
  • Krystian Kosmatka
  • +4

O nas

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

13

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Krystian Kosmatka Nieruchomości

Filtruj

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze, przy ul. Bażyńskich. Lokal stanowiący pełną własność o powierzchni 38 m , w zadbanym...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

920 000 zł118 m² 7 796,61 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dające dużo możliwości aranżacyjnych mieszkanie trzypokojowe przy ul. Moniuszki. Znajduje się na III piętrze czteropiętrowej kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł263,22 m² 5 888,61 zł/m²

Tiziana Sangi

Tiziana Sangi

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Nowoczesny dom W złotorii | 263 m | działka 1724 m | 2022 rok Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

37,10 zł/m²124 m² 4 600 zł

Tiziana Sangi

Tiziana Sangi

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem całe piętro w budynku biurowym na spokojnym i cichym osiedlu w Toruniu. Pomieszczenia są po remoncie i przygotowane pod...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

54,44 zł/m²90 m² 4 900 zł

Tiziana Sangi

Tiziana Sangi

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal o przeznaczeniu biurowym w doskonałej lokalizacji. Budynek znajduje się w ruchliwym i dobrze...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

54,17 zł/m²36 m² 1 950 zł

Tiziana Sangi

Tiziana Sangi

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal położony w nowoczesnym budynku biurowym. Obiekt znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta, co pozwala na szybki...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

Sebastian Markowski

Sebastian Markowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na ósmym piętrze w jedenastopiętrowym budynku z windą. Lokal składa...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł39,01 m² 9 741,09 zł/m²

Sebastian Markowski

Sebastian Markowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone na osiedlu Mokre w Toruniu, przy ul. Michała Sczanieckiego....

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Rybaki. Składa się z dwóch pokoi, półotwartej kuchni, dużego przedpokoju...

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł12 330 m² 79,48 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka z warunkami zabudowy, w miejscowości Elgiszewo. Zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie ściany...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łysomice,kujawsko-pomorskie

1 170 000 zł163 m² 7 177,91 zł/m²

Sebastian Markowski

Sebastian Markowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w spokojnej, zielonej części Łysomic. Miejsce, które daje wytchnienie od miejskiego tempa,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 730 000 zł134 m² 12 910,45 zł/m²

Tiziana Sangi

Tiziana Sangi

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 178 m Na sprzedaż dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 178 m , znajdujący się na...

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł36 700 m² 34,87 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam 30 działek budowlanych Rogowo, powiat rypiński łączna powierzchnia 3,6711 ha Na sprzedaż oferuję kompleks 30 działek położonych...

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 022 m² 141,88 zł/m²

Sebastian Markowski

Sebastian Markowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1 022 m , położona w malowniczej miejscowości Kosowo, w gminie Przodkowo. To...

Szczegóły ogłoszenia

59,70 zł/m²67 m² 4 000 zł

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 67 m2 w budynku przy ul. Lubickiej. Jakubskie Przedmieście. Lokal wykończony w wysokim standardzie ,...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

Sebastian Markowski

Sebastian Markowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie poddaszowe o powierzchni 38 m2, które składa się z salonu...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł39 m² 12 435,90 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1830

Apartament mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy z XV w. przebudowanej gruntownie w 1830 roku. W ostatnich latach budynek przeszedł...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Toruń,kujawsko-pomorskie

970 000 zł2 309 m² 420,10 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka przy ul.Dwernickiego. Nieruchomość o pow. 2309 m2 położona tuż przy Trasie Wschodniej, z dobrym wyjazdem do autostrady A1....

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł152 m² 7 565,79 zł/m²

Weronika Wójcik

Weronika Wójcik

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2023

Nowy budynek z 2 mieszkaniami na sprzedaż łączna powierzchnia ok. 152m w otoczeniu zieleni, z widokiem na las. Nieruchomość położona jest...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

Sebastian Markowski

Sebastian Markowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Szosa Okrężna w Toruniu, na...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Czernikówko,kujawsko-pomorskie

800 000 zł270 m² 2 962,96 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny w miejscowości Czernikówko. Posadowiony na działce o pow. 3500 m2, graniczącej ze ścianą...

Szczegóły ogłoszenia

37,10 zł/m²221 m² 8 200 zł

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy przy ul. Św. Katarzyny. Lokal na parterze z witryną o pow. 221 m2. Wysokość stropów w zależności od...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

828 000 zł62 m² 13 354,84 zł/m²

Tiziana Sangi

Tiziana Sangi

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 61,72 m | vinea 2025 | Osiedle Winnica | 2 balkony | Smart Home Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w prestiżowej...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 426 m² 119,54 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przy ul. Brzozowej. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Spokojnie można na niej postawić dwa samodzielne domy....

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dulsk

Dulsk,kujawsko-pomorskie

500 000 zł55 214,13 m² 9,06 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 5,9 ha, położoną w miejscowości Dulsk, w pobliżu Golubia-Dobrzynia (woj....

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 000 zł69 m² 7 086,96 zł/m²

Tiziana Sangi

Tiziana Sangi

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowy dwupoziomowy zlokalizowany przy głównej ulicy (trasa na Gdańsk)- idealne miejsce na działalność usługową, handlową oraz...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

96,67 zł/m²30 m² 1 500 zł

Weronika Wójcik

Weronika Wójcik

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowe studio krawieckie Studio Mody marie (est. 1987) 39 lat tradycji | 30 m | w pełni wyposażone atelier gotowe do pracy...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł69 m² 9 115,94 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i bezpiecznej okolicy przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30,90 m² 8 090,61 zł/m²

Tiziana Sangi

Tiziana Sangi

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany na parterze pawilonu handlowo-usługowego, w którym...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

120 000 zł717 m² 167,36 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 750 m , położona w spokojnej części malowniczej miejscowości Nieszawa, zaledwie 10 km od...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

Sebastian Markowski

Sebastian Markowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na poddaszu kamienicy niemal w samym sercu miasta. Mieszkanie jest wyremontowane, urządzone w ciepłym, nieco...

Szczegóły ogłoszenia

164 905 zł2 998,27 m² 55 zł/m²

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 2998.27 m2 w miejscowości Węgiersk, w gminie Golub-Dobrzyń, województwo kujawsko-pomorskie. Informacje...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł61 m² 27,87 zł/m²

Sebastian Markowski

Sebastian Markowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Jana Dekerta. Świetna lokalizacja, mieszkanie usytuowane w centrum miasta. Na 61m2 składają się: -trzy...

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²100 m² 4 200 zł

Krystian Kosmatka

Krystian Kosmatka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Olbrachta. Na pow. 100 m2 znajdują się obecnie sześć pomieszczeń biurowych, toaleta i aneks kuchenny....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij